• OLIMPUS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO- wyniki sesji jesiennej

• W sesji jesiennej olimpiady wzięło udział 16 uczniów naszej szkoły. Najwyższą lokatę zdobył uczeń klasy 1A – Alan Krawczyk, drugie miejsce zajęła uczennica klasy 1A- Karolina Kuśnierczyk, a trzecie uczennica klasy 1F – Aleksandra Fal.

Wszyscy uczestnicy sesji jesiennej olimpiady otrzymali dyplomy uznania. Gratulujemy!

OLIMPUS – SESJA WIOSENNA

Informujemy że w dniach 27-31 marca 2023 odbędzie się sesja wiosenna olimpiady. W tej sesji w  arkuszu z pytaniami, zdający zaznacza jedną, dwie, trzy, cztery lub żadnej odpowiedzi. Tak więc dobrych może być kilka odpowiedzi, tak samo, jak było w sesji jesiennej.

Za udział w olimpiadzie każdy uczestnik otrzymuje punkty z zachowania. Ponadto, uczniowie, którzy zdobędą wysoką liczbę punktów mogą otrzymać cząstkową ocenę bardzo dobrą lub celującą z języka angielskiego. Uczestnikom z bardzo wysokim wynikiem  zostaną przyznane również przez firmę Olimpus nagrody książkowe oraz grawerowane dyplomy.

Firma Olimpus pobiera opłatę za udział w olimpiadzie w wysokości 13,50 zł.

Chętnych proszę o zgłaszanie się do końca lutego do Pani Małgorzaty Włodek, poprzez dziennik internetowy, podając imię, nazwisko, klasę, a w tytule OLIMPUS.

Gdyby ktoś chciał uzyskać więcej informacji, znajdzie je w poniższym linku :