• Patrycja Pietrasz w finale Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich

• W dniach 15 - 16 grudnia 2022 r. w Technikum Organizacji i Zarządzania w Zespole Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica w Szczecinie zorganizowano finał ogólnopolski  VIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich. Do finału zakwalifikowało się 64 najlepszych w kraju uczniów  z 42 miast  Polski. Wśród nich znalazła się Patrycja Pietrasz -uczennica klasy IV a.

Tematem wiodącym tej edycji było „Funkcjonowanie gospodarki w dobie kryzysu energetycznego”.

W pierwszym dniu zmagań finaliści rozwiązywali test w języku polskim oraz w wybranym języku obcym. Następnie uczestnicy wykonywali zadanie praktyczne  z wykorzystaniem programu komputerowego.

W drugim dniu odbył się finał Olimpiady oraz wręczenie dyplomów.

Wszyscy uczestnicy finałów otrzymali zaświadczenia, które upoważniają do zwolnienia z części pisemnej egzaminu zawodowego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.