Aktualności

          • Szkolny Kreatywny Konkurs Wiedzy o Niemczech

          • Dnia 15 maja 2026 r. miął termin składnia prac do Szkolnego Kreatywnego Konkursu Wiedzy o Niemczech pt. ”Deutschland in 5 Minuten”. Każdy uczeń szkoły miał możliwość wzięcia udziału. Regulamin konkursu przewidywał oddawanie prac wykonanych w maksymalnie trzyosobowych grupach.

            W tym roku oddane prace miały dotyczyć kraju niemieckojęzycznego – Niemiec. Uczniowie w sposób kreatywny musieli przedstawić walory kulturowe, społeczne, gospodarcze lub geograficzne Niemiec, aby zachęcić do odwiedzenia tego kraju i przedstawić go w nowym świetle z zupełnie nowej perspektywy. Uczestnicy konkursu mogli wykorzystać mini-scenki teatralne, reklamę niemieckiej marki, rap, piosenkę, pokaz mody, teatrzyk kukiełkowy, wiadomości, komiks, makietę, opis niemieckiego wynalazku. Liczył się pomysł, kreatywne podejście do tematu, wykorzystanie możliwie najwięcej elementów związanych z przedstawianym zagadnieniem, stosowanie języka niemieckiego oraz umiejętność korzystania z dostępnych rozwiązań technologicznych
            z wyjątkiem sztucznej inteligencji.

            Do konkursu zostało zgłoszonych 9 prac uczniów z klas 3E i 3F. Były to wiersze, wywiady, teledysk, komiksy, plakaty oraz makieta. Prace konkursowe cechowały się różnorodnością formy, techniki wykonania oraz tematyką.

            Komisja złożona z nauczycielek języka niemieckiego, tj. Magdaleny Haduch-Malik, Doroty Suszczyńskiej i Sabiny Wrony przyznała pierwsze miejsce Kindze Pietrasz z klasy 3F za komiks „Cień nad Berlinem” narysowany na tablecie graficznym na temat upadku muru berlińskiego oraz wyróżnienie dla uczennic klasy 3F Oliwii Szewczyk i Julii Surmacz za wiersz połączony z wywiadem na temat charakterystycznych elementów kultury niemieckiej. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez wydawnictwo Klett.

          • Konkurs z języka niemieckiego

          • W II semestrze roku szkolnego 2025/2026 został przeprowadzony konkurs z języka niemieckiego - XI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego „Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” - organizowany jak co roku przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego (IDV) oraz przy współpracy z  Goethe Institut w Krakowie.

            Celem konkursu jest przede wszystkim rozbudzanie i pogłębianie zainteresowania krajami niemieckojęzycznymi, propagowanie wychowania proeuropejskiego oraz rozbudzanie otwartości na inne kultury. Jak co roku konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. W tegorocznej edycji o wejście do etapu regionalnego rywalizowało 20 trzyosobowych drużyn. Drużyny tworzyli chętni uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum Nr.1.

            Dnia 6.03.2026r. w godz. 10:30-12:00 odbył się etap szkolny konkursu, podczas którego chętni uczniowie rozwiązywali w zespołach test w formie dwujęzycznej, zawierający pytania zamknięte oraz otwarte na temat m.in. geografii, historii, gospodarki, kultury oraz realiów krajów niemieckiego obszaru językowego. Tegoroczna XI edycja konkursu dotyczyła Austrii. Nad prawidłowym przebiegiem etapu szkolnego czuwała komisja konkursowa w składzie: mgr Dorota Suszczyńska, mgr Magdalena Haduch-Malik oraz mgr Sabina Wrona. Zwycięzcami etapu szkolnego zostali uczniowie klasy 3C (Technikum Nr.1): Krzysztof Dziuban, Kacper Jaszczor oraz Dominik Kędra i tym samym reprezentowali naszą szkołę na etapie regionalnym.

            Etap regionalny odbył się 17.04.2026r. w Oddziale PSNJN w Przemyślu. Opiekę nad zespołem reprezentującym naszą szkolę pełniła mgr Dorota Suszczyńska. Konkurs na etapie regionalnym polegał na udzieleniu odpowiedzi na pytania (zarówno w języku polskim, jak i niemieckim) zawarte w prezentacji multimedialnej z zakresu wiedzy na temat Austrii. Na tym etapie rywalizowało ze sobą 17 trzyosobowych zespołów reprezentujących szkoły ponadpodstawowe z województwa podkarpackiego.

            W tegorocznej edycji niestety nie udało się naszym uczniom przejść do dalszego, finałowego etapu.

          • Tydzień Bezpieczeństwa 2026 – Bezpieczeństwo nad wodą

          • Wypoczynek nad wodą to przyjemność, ale bezpieczeństwo zawsze powinno być na pierwszym miejscu.

            Przypominamy o podstawowych zasadach, które pomagają uniknąć niebezpiecznych sytuacji:

            • korzystaj wyłącznie z wyznaczonych i strzeżonych kąpielisk,
            • używaj kamizelki ratunkowej podczas aktywności na wodzie,
            • zwracaj uwagę na warunki pogodowe i oznaczenia bezpieczeństwa.

            Chwila ostrożności może zapobiec tragedii i sprawić, że wypoczynek pozostanie tylko dobrym wspomnieniem.

            Bezpieczeństwo to nie przypadek – to Twój wybór!

          • Bezpieczny Tydzień – Ochrona w świecie cyfrowym

          • Internet daje ogromne możliwości, ale warto korzystać z niego mądrze i odpowiedzialnie.

            W ramach Bezpiecznego Tygodnia przypominamy młodzieży o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa w sieci:

            • chroń swoje dane,
            • twórz silne hasła,
            • uważaj na fałszywe informacje,
            • szanuj innych w Internecie,
            • reaguj, gdy widzisz hejt lub cyberprzemoc.

            Twoje bezpieczeństwo zaczyna się od Twoich decyzji. Bądź świadomy, ostrożny i odpowiedzialny – zarówno online, jak i offline.

          • Tydzień Bezpieczeństwa 2026 | Bezpieczne wakacje zaczynają się od rozmowy

          • Wakacje to czas odpoczynku, ale nie zawsze wszystko układa się tak, jak byśmy chcieli. Jeśli czujesz, że jest Ci trudno, jesteś w kryzysie lub martwisz się o kogoś bliskiego – pamiętaj, że nie jesteś sam/sama.

            Na przygotowanej grafice znajdziesz numery telefonów zaufania, alarmowe oraz miejsca, gdzie możesz uzyskać pomoc.

            Prośba o pomoc jest oznaką odwagi, a nie słabości.

          • Tydzień Bezpieczeństwa 2026 – Bezpieczeństwo na drodze

          • Bezpieczeństwo zaczyna się od odpowiedzialnych decyzji. Przypominamy, że od 3 czerwca 2026 r. obowiązuje nakaz jazdy w kasku ochronnym dla osób do ukończenia 16. roku życia poruszających się: rowerem (także elektrycznym), hulajnogą elektryczną, urządzeniem transportu osobistego (UTO).

            Kask może uratować życie i znacząco zmniejsza ryzyko poważnych urazów głowy.

            Pamiętajmy również o przestrzeganiu przepisów, dostosowaniu prędkości do warunków, zachowaniu ostrożności i wzajemnym szacunku na drodze.

            Bezpieczeństwo to nie przypadek – to Twój wybór!

          • Ciekawa lekcja

          • W ramach zajęć wykorzystujących nowoczesne technologie cyfrowe pan Rafał Adamowski i pan Adam Zacharski przeprowadzili lekcję z użyciem gogli wirtualnej rzeczywistości, pozyskanych dzięki dofinansowaniu projektu „EduBridge – Budujemy zaufanie i współpracę transgraniczną poprzez edukację i rozwój cyfrowy”.

            Uczniowie mieli okazję przenieść się do wirtualnego świata i poznawać omawiane zagadnienia w sposób interaktywny oraz angażujący. Zastosowanie technologii VR wzbogaciło proces dydaktyczny, zwiększyło zainteresowanie tematyką zajęć oraz umożliwiło rozwijanie kompetencji cyfrowych poprzez bezpośrednie doświadczenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

          • 18 nauczycieli ZSE w Brzozowie na starcie Biegu Belfrów!

          • Po raz trzeci pokazaliśmy, że pomaganie ma moc!

            6 km, piękne trasy Brzozowa Zdroju i wielkie serca naszych belfrów!

            Udział w wydarzeniu stał się już tradycją szkoły i pokazuje, że społeczność Zespołu Szkół Ekonomicznych chętnie łączy aktywność fizyczną z działalnością na rzecz innych. Nauczyciele zgodnie podkreślają, że z pewnością pojawią się również podczas kolejnych edycji biegu.

            Dochód z VII Biegu Belfrów przeznaczony będzie na realizację projektu HoryzonTY. Programem objęci zostaną uczniowie w spektrum autyzmu, z ADHD oraz innymi zaburzeniami neurorozwojowymi.

          • Ponownie byliśmy na „Pokazach z fizyki” na Politechnice Rzeszowskiej!

          • W dniu 20 maja b.r. uczniowie klas: 1F, 2E, 3E, 3F oraz 4D (łącznie 45 uczniów) wzięli udział w „Pokazach z fizyki”, organizowanych już po raz 26 przez Politechnikę Rzeszowską oraz Fundację Nauka dla Przemysłu i Środowiska. Pokazy odbyły się w liczącej niemalże 500 osób auli uczelni . Ciekawe i inspirujące doświadczenia demonstrowali pracownicy Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej oraz Instytutu Fizyki Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej

            W programie pokazów prezentowane były następujące działy fizyki:

            „Magia fizyki”

            „Zasady zachowania - nie tylko przy stole”

            „Temperatura rządzi światem”

            „Fizyka a muzyka”

            Prowadzący w interesujący sposób zabrali uczestników w świat fizyki stosowanej na co dzień, szczególnie wciągając do przedstawianych eksperymentów ochoczych obserwatorów z widowni . Wiele przyrządów użytych w doświadczeniach było wykonanych przez samych prowadzących, co pokazało, jak można dobrze bawić się z fizyką. Wydarzenie uświetniły dwa końcowe występy gry na zaskakujących instrumentach muzycznych, które przedstawił dr Jan Mamczur wraz z synem (pomysłodawcą instrumentów) .

            Uczestnicy wraz z opiekunami: p. Martyną Haratyk, p. Moniką Galej-Rodzinką oraz p. Moniką Klimkowską, udali się również na kręgle do Galaktyki – Kręgielnii i Restauracji w Rzeszowie, co sprzyjało dobrej zabawie oraz wzmocniło międzyklasową integrację.

            Uczniowie naszej szkoły zgodnie stwierdzili, że nie może ich zabraknąć na „Pokazach z fizyki” za rok . Miejmy nadzieję, że będziemy efektywnie kontynuować współpracę Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie z Politechniką Rzeszowską!

          • Wycieczka do Pragi

          • Złote Miasto to idealny kierunek na szkolny wyjazd, który łączy w sobie edukację historyczną z doskonałą integracją i wspaniałą zabawą.

            Kierując się tą ideą, uczniowie klas 3a, 3b, 3e, 3f, 2b, 2e, 1e i 1f, pod opieką Pań: Doroty Suszczyńskiej, Doroty Więch - Zięby, Sabiny Wrony oraz Pana Mateusza Ostrowskiego, uczestniczyli w dniach 19-21 maja w wycieczce do Pragi, zorganizowanej przez biuro PTTK w Sanoku.

            W pierwszy dzień młodzież podziwiała piękną Jaskinię Punvky z Przepaścią Macochy. Olbrzymią atrakcją była przejażdżka motorówką po podziemnej rzece Punkwie.

            Drugi i trzeci dzień był bardzo intensywny. Uczniowie zwiedzili Dzielnicę Małą Stronę z Hradczanami, barokową dzielnicę wraz z kamiennym Mostem Karola, Królewski Trakt - Stare Miasto oraz Plac Wacława Wszystkie te miejsca obfitowały w liczne zabytki, kościoły, katedry, pomniki, klasztory, teatry oraz uniwersytety.

            Czas wolny młodzież spędzała na zakupach pamiątek czy na degustacji czeskich przysmaków. Pogoda dopisała, humory również.

            Wszyscy pełni wrażeń i pozytywnej energii wrócili szczęśliwie do domów.

          • "MłodziŚwiadomi"

          • Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzozowie

            Dzisiaj pracownicy naszej Stacji spotkali się z młodzieżą w II LO i I Technikum w Brzozowie w ramach wdrożenia nowego programu edukacyjnego MłodziŚwiadomi, który powstał w odpowiedzi na rosnącą liczbę zachorowań na choroby przenoszone drogą płciową (STD).

            W ramach spotkań mieliśmy możliwość przekazania młodzieży rzetelnej wiedzy, która ma istotne znaczenie dla kształtowania świadomych i odpowiedzialnych postaw prozdrowotnych wynikających z podejmowania ryzykowanych zachowań.

            Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor za możliwość wdrożenia i przeprowadzenia zajęć w ramach programu, za współpracę w budowaniu świadomego i odpowiedzialnego społeczeństwa.

            Natomiast Pani pedagog za zaangażowanie i świetną współpracę, a uczestniczącej w spotkaniach młodzieży za wspólną edukację.

          • Sukces ZSE w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy !!!

          • 28 kwietnia 2026r. na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Brzozowie zostały zorganizowane Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. W zawodach wzięły udział 5 osobowe zespoły ratownicze reprezentujące szkoły ponadpodstawowe z Sanoka i Brzozowa oraz 3 szkoły podstawowe z powiatu brzozowskiego.

            Zawodnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną, rozwiązując test dotyczący zasad udzielania pierwszej pomocy oraz prawa humanitarnego. Następnie zmierzyli się z częścią praktyczną, podczas której na trzech stanowiskach urazowych udzielali pomocy poszkodowanym, korzystając z wyposażenia apteczek pierwszej pomocy.

            Naszą drużynę reprezentowali: Julia Surmacz, Julia Witek, Oliwia Szewczyk, Kinga Pietrasz oraz Jakub Wątróbski. Zawodnicy spisali się znakomicie wykazując się świetnym przygotowaniem, umiejętnością działania pod presją oraz doskonałą współpracą zespołową.

            Ostateczna klasyfikacja drużynowa wyglądała następująco:

            Szkoły ponadpodstawowe z Brzozowa

            I m-ce - Zespół Szkół Ekonomicznych – 264 punkty

            II m-ce  - I Liceum Ogólnokształcące – 232 punkty

            Drużyna dodatkowa z ZSE – 249 punktów

            Szkoły ponadpodstawowe z Sanoka

            I m-ce – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach – 242 punkty

            II – m-ce – Zespół Szkół nr 3 w Sanoku – 221 punktów

            Szkoły podstawowe

            I m-ce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie – 242 punkty

            II m-ce – Szkoła Podstawowa nr1 w Przysietnicy – 230 punktów

            III m-ce – Szkoła Podstawowa nr2 w Przysietnicy – 229 punktów

             

            Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

          • 235 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

          • 3 maja 1791 r. uchwalona została ustawa rządowa, która przeszła do historii. 

            Konstytucja 3 maja była drugą na świecie, a pierwszą w Europie, spisaną konstytucją. Zmieniła ustrój państwa na monarchię konstytucyjną oraz ograniczyła demokrację szlachecką.

            Z okazji obchodów kolejnej rocznicy uchwalenia konstytucji zapraszamy do obejrzenia prezentacji przygotowanej przez uczniów klas 1c.

            https://canva.link/n0um263ku2qrbfe 

          • Kiermasz wiosennych wypieków

          • 28 kwietnia w naszej szkole odbył się kiermasz wiosennych wypieków.

            Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów oraz wsparciu nauczycieli udało się stworzyć wyjątkową atmosferę i zgromadzić wiele pysznych słodkości.

            Wypieki przygotowane przez uczniów cieszyły się dużym zainteresowaniem, a cały dochód zasilił działania Samorządu Uczniowskiego.

            Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację wydarzenia oraz tym, którzy wsparli nas poprzez zakup smakołyków.

            To był prawdziwy sukces!

          • Szkolny MasterChef ZSE za nami!

          • 22.04.2026 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs gastronomiczny „MasterChef ZSE”, którego celem było wyróżnienie najlepszych potraw przygotowanych na bazie szpinaku.

            W rywalizacji wzięło udział 8 dwuosobowych zespołów z klas II, III i IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Uczniowie, pracując pod presją czasu, przygotowywali danie główne oraz przystawkę lub deser.

            Poziom konkursu był niezwykle wysoki- Jury było zachwycone nie tylko smakiem potraw, ale również ich estetyką, kreatywnością i pomysłowością w wykorzystaniu szpinaku jako składnika bazowego

            Prezentacje zespołów:

            Amelia Zubel i Julia Bąk (kl. 2B) – rolada szpinakowa z wędzonym łososiem, lasagne ze szpinakiem, serem feta i chili oraz sałatka z pomidorów

            Filip Gasparec i Filip Sowa (kl. 3B) – pchali (pasta/sałatka ze szpinakiem) oraz kuku-sabzi (omlet ziołowy)

            Klaudia Zarzyka i Milena Stachowicz (kl. 3B) – rolada szpinakowa z łososiem oraz makaron ze szpinakiem i kurczakiem

            Adżelika Szmyd i Kornelia Sokalska (kl. 3B) – zapiekanka ryżowo-szpinakowa oraz placuszki bananowo-szpinakowe z mascarpone i malinami

            Kinga Baranowska i Zuzanna Piotrowska (kl. 3B) – tarta szpinakowo-jajeczna z serem feta oraz pancake szpinakowe z mascarpone i borówkami

            Anna Ryba i Amelia Szelest (kl. 4D) – cannelloni ze szpinakiem i ricottą oraz ciasto „Leśny Mech”

            Amelia Piecuch i Oliwia Olejko (kl. 4B) – risotto oraz green brownie z sosem malinowo-porzeczkowym z nutą mięty

            Witold Wróbel i Jakub Zacharski (kl. 4B) – tatar z łososia z kremem szpinakowym oraz tagliatelle z krewetkami i chili.

            Wybór zwycięzców był niezwykle trudny – poziom konkursu był bardzo wysoki, a różnice między zespołami minimalne.

            Jury w składzie: Pani Dyrektor Joanna Wojnicka, Natalia Szarek, Dorota Suszczyńska, Marita Bryś, Marek Data, Tomasz Skubisz, Mateusz Ostrowski oraz Marek Kufel wyłonili następujących Zwycięzców:

            • I miejsce: Kinga Baranowska i Zuzanna Piotrowska

            • II miejsce: Adżelika Szmyd i Kornelia Sokalska

            • III miejsce: Witold Wróbel i Jakub Zacharski

            Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i drobny upominek, a laureaci I, II i III miejsca – atrakcyjne nagrody rzeczowe.

             

            Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom!

            Wasze zaangażowanie, pasja i umiejętności kulinarne zrobiły ogromne wrażenie

            Dziękujemy również Jury za profesjonalną ocenę oraz wsparcie młodych talentów kulinarnych.

            Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycieli- Pani Natalii Szarek oraz Pani Doroty Suszczyńskiej - pomysłodawców i organizatorów konkursu „MasterChef ZSE”, za stworzenie inspirującej przestrzeni do rozwijania pasji kulinarnych oraz ogrom pracy włożonej w przygotowanie wydarzenia. Dzięki Wam to wydarzenie mogło się odbyć i dostarczyło wszystkim wielu kulinarnych emocji.

          • „Świat czeka - idźcie i zdobywajcie go"

          • 4 kwietnia w sali gimnastycznej w uroczystej oprawie pożegnaliśmy kolejnych absolwentów. Przygotowanie uroczystości, zgodnie z tradycją, przypadło klasom 4 technikum i 3 liceum. Nie obyło się bez wzruszeń, wspomnień i życzeń.

            Reprezentanci maturzystów w okraszonych humorem podziękowaniach wyrazili wdzięczność dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły za przebyte wspólnie lata.

            Z rąk pani dyrektor Joanny Wojnickiej uczniowie otrzymali dyplomy za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, reprezentowanie szkoły w konkursach, zawodach sportowych oraz za działalność w Szkolnym Kole Wolontariatu.

            Swoich wychowanków pożegnali następujący nauczyciele:

            klasę 5a - pani Anna Szerszeń,

            klasę 5b - pani Maria Gromada,

            klasę 5c - pani Marta Krupińska,

            klasę 4e - pan Marek Data

            i klasę 4f- pani Agnieszka Cyganik.

            Jeszcze raz życzymy powodzenia na maturze i satysfakcji z podejmowanych życiowych decyzji!

          • UCZENNICA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W BRZOZOWIE FINALISTKĄ KONKURSU „FAST” NA UNIWERSYTECIE MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU!

          • Kinga Pietrasz, uczennica 3 klasy Liceum w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Brzozowie wzięła udział w XVI edycji Ogólnopolskiego konkursu dla uczniów szkół ponadpodstawowych „FAST: Fizyka, Astronomia, Studia Techniczne”, organizowanym przez Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. 

            Pod okiem nauczycielki fizyki, p. Martyny Haratyk, Kinga wykonała pracę konkursową pt. „Superpełnia listopadowa – Księżyc w starciu z atmosferą”, dzięki której dotarła do ścisłego finału konkursu „FAST”.W dniu 28 marca b.r., na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej na UMK w Toruniu Kinga przedstawiła swoją pracę i prezentację multimedialną przed Komisją, w skład której wchodzili pracownicy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika: prof. dr hab. Mirosław Bylicki, dr hab. Katarzyna Siudzińska, prof. UMK z Instytutu Fizyki oraz dr Grzegorz Nowak z Instytutu Astronomii. Po zakończeniu referatu Kinga odpowiadała na dociekliwe pytania uczestników, ich opiekunów, a w szczególności członków Komisji, gdzie nawiązywała do nowoczesnych metod obserwacji nieba , wykorzystanych nowatorskich metod pracy, innowacyjnych technologii, wypraw kosmicznych  itp.Wystąpienia i projekty wszystkich finalistów konkursu FAST były na bardzo wysokim poziomie. W oczekiwaniu na ogłoszenie wyników uczestnicy Konkursu wraz z opiekunami zwiedzili laboratoria naukowe Instytutu Fizyki i poznali tematykę realizowanych tam badań. Dodatkowo, w trakcie pobytu w Toruniu Kinga wraz z nauczycielką mogły podziwiać to piękne, XIII - wieczne miasto. Życzymy Kindze powodzenia w dalszej obserwacji nieba oraz wszechstronnego rozwoju swoich astronomicznych zainteresowań i licznych talentów!

            Link do strony konkursu:https://www.fizyka.umk.pl/wiadomosci/?id=45021 

    • Kontakty

      • Zespół Szkół Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Brzozowie
      • 13 4341782
        (Biała szkoła:
        134940759)
      • 36-200 Brzozów
        ul. Prof. W. Pańki 1

        Poland
  • Galeria zdjęć

    • brak danych