• Powiatowy Konkurs z Wiedzy Prawnej

• "Pasieka" - Fundacja Rozwoju i Wsparcia przeprowadziła na terenie Powiatu Brzozowskiego 2 Powiatowe konkursy z wiedzy prawnej. Z uwagi na wymogi sanitarno-epidemiologiczne spowodowane stanem pandemii oraz potrzebę zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dla uczestników, konkursy zostały przeprowadzone w formie zdalnej. Konkursy zostały poprzedzone realizacją przez Fundację Pasieka serii warsztatów prawnych dla uczniów.

Udział w konkursie wzięły szkoły ponadpodstawowe z terenu Powiatu Brzozowskiego:

• Zespół Szkół Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Brzozowie,
            • I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Brzozowie,
            • Zespół Szkół Budowlanych im. T. Kościuszki w Brzozowie.

Konkurs został podzielony na dwa odrębne mniejsze konkursy, stąd przedstawiamy de facto wyniki dwóch Powiatowych konkursów z wiedzy prawnej.

Laureatem I Powiatowego Konkursu z Wiedzy Prawnej została

Weronika Florczak - uczennica klasy 2E Zespółu Szkół Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Brzozowie, która zajęła z III miejsce z wynikiem 44 punktów.

W tym konkursie miejsce VI zajeła Sylwia Stachowicz - uczennica klasy 2Eg z wynikiem 35 punktów.

Pierwsze miejsce w II Powiatowowym Konkursie z Wiedzy Prawnej zajęła

Aleksandra Wyżykowska - uczennica klasy 2Eg Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Brzozowie z wynikiem 45 punktów.

Miejsca IV i V zajęli uczniowie klasy 2Eg Klaudia Winnicka (39 punktów) i Krzysztof Supel (38 punktów).

Serdecznie gratulujemy !!!

Zwycięzcy otrzymają nowoczesne elektroniczne opaski sportowe, zaś wszyscy uczestnicy materiały promocyjne Powiatu Brzozowskiego.

Konkursy zostały zrealizowane pod patronatem Starosty Brzozowskiego oraz patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Konkurs  jest sfinansowany ze środków otrzymanych od Powiatu Brzozowskiego.

• Boże Narodzenie 2020

• Pragnąc wprowadzić całą społeczność szkoły w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia klasa 2Eg i 2Fg przygotowały prezentację o zapomnianych obyczajach Podkarpacia.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.

Prezentacja