• Zmarł Ksiądz Infułat Julian Pudło

• 27 marca br. zmarł Ksiądz Infułat Julian Pudło, wieloletni proboszcz Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Brzozowie.

W latach 1990 – 1992, gdy religia wróciła do szkół, Ks. Infułat jako katecheta był członkiem Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół Ekonomicznych  w Brzozowie. W osobie Ks. Infułata żegnamy zasłużonego dla Brzozowa kapłana, który przez lata duszpasterskiej posługi zawsze wielką troską otaczał młodzież.

Rodzinie i bliskim Zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Społeczność szkolna ZSE w Brzozowie

• OGŁOSZENIE!!!

• Od dnia 25.03.2020 w związku z zaostrzeniem przepisów związanych z przemieszczaniem się proszę nie przychodzić do szkoły.

Szkoła jest zamknięta. Nikt nie będzie wpuszczany.

Kontakt telefoniczny 13 43 417 82 codziennie od godz. 8.30 do 12.00

Kontakt mailowy zsebrzoz@pro.onet.pl - bez ograniczeń

• PROGRAMY EDUKACYJNE

• Zachęcamy wszystkich uczniów do śledzenia ramówkki stacji TVP Kultura. Kanał ten uruchamia specjalne pasmo edukacyjne codziennie w godzinach od 13 do 17.