• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

      Drodzy uczniowie i nauczyciele!

      Zbliża się rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021. Nasza szkoła wznawia funkcjonowanie z uwzględnieniem wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zostały opracowane procedury bezpieczeństwa mające na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły, których jesteśmy zobowiązani przestrzegać.

     • Pożegnanie Pana Stanisława Sieńczaka

      Z dniem 20 sierpnia br. starszy woźny Stanisław Sieńczak zakończył pracę w naszej szkole i przeszedł na emeryturę. W Zespole Szkół Ekonomicznych został zatrudniony 2 marca 1992 roku. Przez 28 lat dał się poznać jako obowiązkowy i sumienny pracownik.

      W imieniu całej społeczności szkolnej składamy serdeczne podziękowania za codzienny trud, za życzliwość wobec uczniów, nauczycieli i współpracowników. Mamy nadzieję, że minione lata staną się źródłem miłych wspomnień, a przejście na emeryturę nie oznacza całkowitego zerwania ze szkołą.

     • KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

      Szanowni Nauczyciele, drodzy Uczniowie!

      Kończymy rok szkolny 2019/2020 i udajemy się na upragnione wakacje.

      Dla większości z Was, drodzy Uczniowie, był to okres wytężonej pracy, a sumienność, systematyczność i wytrwałość w dążeniu do celu przyniosły wymierne efekty – pogłębienie wiedzy i zdobycie nowych umiejętności. Nawet ci, których oceny nie są w pełni satysfakcjonujące, kończą ten rok szkolny bogatsi o nowe doświadczenia. Tym bardziej więc należą się słowa uznania wszystkim, którzy pomyślnym wynikiem zakończyli całoroczne zmagania, a zwłaszcza tym, którzy uzyskali najwyższe oceny na świadectwach.

     • ODBIÓR ŚWIADECTW PROMOCYJNYCH

      Organizacja odbioru świadectw w dniu 26 czerwca 2020 roku.

      1. Świadectwo może odebrać wyłącznie osoba zdrowa (bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną).

      2. Uczeń, nie może przyjść odebrać świadectwa, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

     • Młodzieżowa Konferencja Ekonomiczna

      Organizatorzy turnieju Sukces na Bank zapraszają do oglądania Młodzieżowej Konferencji Ekonomicznej, która odbędzie się w poniedziałek 22.06 w formie transmisji online na kanale Sukces na Bank na portalu YouTube.

      Konferencja poświęcona będzie zagadnieniom z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości oraz turniejowi Sukces na Bank. Wystąpienia dedykowane są przede wszystkim uczniom szkół średnich (wystąpi m.in. wykładowca SGH, który opowie o tym jak wybrać odpowiedni dla siebie kierunek ekonomiczny na studiach wyższych)

  • Godziny dzwonków

   Wtorek 29.09.2020
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 2136709